Scania S730 met 'Scania' als kenteken

Nieuws
10-05-2017 | Door Iep van der Meer

PWT Thermo uit het Belgische Laakdal heeft niet minder dan twaalf nieuwe Scania's in gebruik genomen. Eén daarvan, een indrukwekkende S730 Highline kreeg als kenteken 'Scania' mee. In ons land bestaat dat niet maar in België kun je persoonlijke kentekens kopen.

De nieuwe S730 maakt deel uit van een order van 12 trucks, en daar zijn zowel 'oldskool' Streamline modellen bij als nieuwe modellen. Sommige chauffeurs kozen bewust nog voor het vorige model, maar vier chauffeurs kozen voor de nieuwe R- en S- modellen. Het topmodel, de nieuwe S730 is voor de baas zelf. Peter Wouters gaat zelf rijden met deze trekker met de bijzondere kentekenplaat.

Leuk nieuws is dat deze superdikke nieuwe Scania S730 naar ons BIGtruck Event komt op 17 juni! ">Klik hier voor meer informatie!

 

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
19-08-2026
Ruitenbeek_Scania_pers2026_1 (960 x 640)

Ruitenbeek blijft klein met een Scania 660S

De vloot van Ruitenbeek Transport telt slechts drie trucks, maar één daarvan is deze Scania 660S V8 kraanwagen
Nieuws
17-08-2026
BIGtruck CD Transport 1 (960 x 1280)

C&D Transport kiest brute en luxe Scania

Op de cabine van de Scania staat met trots '770 Brutal Luxury' vermeld
Nieuws
10-08-2026
Repiński_Svempa_PomorskaMissScania05-1400

Scania 560S 'Tribute to Svempa' showtruck

De bijzondere Scania 560 S die je hier ziet is een eerbetoon aan de eerder dit jaar overleden legendarische Svempa…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.