Nieuws
01-07-2017 | Door Iep van der Meer

De geruchten gingen al lang rond maar Vlastuin Truck&Trailerservice heeft echt een nieuwe Scania S730 omgebouwd tot torpedo model. Vanmiddag werd de truck onthuld en daarbij werd hij geëscorteerd door een indrukwekkende rij Scania trucks met neusjes van alle voorgaande modellen.

De nieuwe Scania neus is hiermee een feit, want wat Scania zelf niet bouwt dat lossen ze in Renswoude wel op. Hendrik Vlastuin investeerde zelf in een gloednieuwe Scania S730 Highline met sleepas en een lange wielbasis om die meteen uit elkaar te trekken. De ombouw was een behoorlijke klus want alles moest opnieuw uitgevonden worden. Hoe dat allemaal in zijn werk ging lees je aanstaande maandag al in ">BIGtruck, compleet met een allereerste"> filmpje! maar hier alvast de eerste foto's!

Verder zie je hier een foto impressie van de indrukwekkende line-up van oudere neusjes voor het pand van Vlastuin Truck & trailerservice.

Voor meer foto's én een eerste filmpje van deze nieuwe Nederlandse dikke neus van Vlastuin ">klik je hier!

 

Meer trailer-nieuws op TrailerTotaal.nl

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
27-08-2026
BIGtruck Gielen 1 (960 x 541)

Bijzondere Scania tankwagen in België

De Scania 8x2 van Brandstoffenhandel Gielen is voorzien van een V8 en de R-dagcabine
Nieuws
19-08-2026
Ruitenbeek_Scania_pers2026_1 (960 x 640)

Ruitenbeek blijft klein met een Scania 660S

De vloot van Ruitenbeek Transport telt slechts drie trucks, maar één daarvan is deze Scania 660S V8 kraanwagen
Nieuws
17-08-2026
BIGtruck CD Transport 1 (960 x 1280)

C&D Transport kiest brute en luxe Scania

Op de cabine van de Scania staat met trots '770 Brutal Luxury' vermeld
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.