Scania V8 zwaar transport trekkers voor HLS

Nieuws
27-08-2024 | Door Maarten van der Westen

Speciaal voor zwaar transport nam HLS, oftewel Heavy Load Service, uit Almelo twee nieuwe Scania trekkers in gebruik. De stoere vrachtwagens zijn voorzien van een V8 en veel opties voor de chauffeurs.

Dealer Scania Twente mocht de twee nieuwe Scania’s onlangs afleveren aan twee gelukkig chauffeurs. De Scania S530 V8 trekkers maken zonder overdadige poespas direct indruk. De zwarte trekkers met hun opvallende bumpers zijn echte werkpaarden, die in hun leven heel wat zware vrachten moeten versjouwen. Na de twee nu geleverde exemplaren volgen er binnenkort nog drie.

Van binnen zijn de Scania’s van alle luxe voorzien, met navigatie, retarder, standairco en standkachel. Extra camera’s en werkverlichting dragen bij aan de veiligheid. De chauffeurs van HLS worden bovendien extra verwend met de koelkast, TV en lederen bekleding. Geen straf om hiermee onderweg te zijn!

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
22-10-2026
BIGtruck McIntosh Scania 3 (960 x 744)

Britse historie op een Scania 770S V8 8x4

De geschiedenis van McIntosh uit Aberdeen is te zien op de nieuwe Scania 770S V8 8x4 zwaartransporttrekker
Nieuws
21-10-2026
Scania testing (960 x 659)

Nieuw testterrein voor Scania

Het nieuwe Scania testterrein van 85 hectare telt dertien kilometer verharde wegen en vier kilometer grindwegen
Nieuws
21-10-2026
Scania Stegeman 3 (960 x 720)

Gebruikt is prima voor Stegeman Transport

Niets aan de nieuwe Scania in de vloot van Stegeman Transport verraadt dat het een gebruikte trekker is
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.