Nieuws
10-07-2025 | Door Maarten van der Westen

Guido Jansen Transport uit het Limburgse Belfeld is weer een DAF rijker in de vloot. De nieuwe DAF XG+ werd flink onder handen genomen.

Strak en doordacht, dat zijn woorden die bij de nieuwste aanwinst van Guido Jansen Transport horen. De XG+ 480 FT werd afgeleverd door TB Truck & Trailer Service, maar kreeg eerst een schoonheidsbehandeling van Van der Heijden Truckstyling. Het resultaat mag er zijn. Het laat zien dat een showtruck geen wilde kleuren, rijen met lampen of een bullbar nodig heeft.

Nette bedrijfskleuren maken al de helft. De nieuwe DAF van Guido Jansen Transport ziet er netjes uit in bordeaux-rood met een gele streep. De trekker kreeg een onderbumper met daglampen, wat toplichtjes, zwaailampen en twee flinke luchthoorns. De zijkant van het chassis werd voorzien van nette kisten en achter verscheen een nieuwe achterbumper met bloklampen.

De DAF wordt door Guido Jansen Transport ingezet voor transport in binnen- e buitenland. Naast DAF rijden er Volvo’s en Scania’s. Het bedrijf heeft al meerdere exemplaren van de nieuwe generatie DAF.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
03-05-2021
180599417_148550020560072_3307532111108196112_n.jpg

Indrukwekkende DAF trekker voor Wesley Romme

Van der Heijden Truckstyling heeft een DAF XF 6x2 trekker onder handen genomen voor Wesley Romme Transport.…
Nieuws
12-08-2025
BIGtruck Scania Roy van Merode 7 (960 x 595)

Subtiele details maken de Scania van Roy van Merode

Van der Heijden Truckstyling verrichtte heel wat werk aan de Scania V8 van Roy van Merode.
Nieuws
29-01-2021
MANA_Bedrijfswagens_vd_Beek_3-1400.jpg

Customized MAN TGX voor Van der Beek

Van der Beek Internationaal Transport uit Zevenbergschenhoek heeft een hele bijzonder nieuwe MAN TGX op de weg gezet.…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.