Truck Aid Meeting was heet en gezellig!

Nieuws
15-07-2025 | Door Iep van der Meer

Afgelopen weekend werd Truck Aid Landgraaf gehouden op Megaland. Een enorm evenement, waar zo’n 400 trucks en heel veel bezoekers op af kwamen. Onze Nick van Berlo maakte een sfeer impressie.

Truck Aid werd opgericht door voorzitter Perry Brandt. Hij was mede organisator van de Truckrun voor gehandicapten. Sinds 2006 raakte Perry in de ban van hulptransporten en richtte hij de stichting Truck Aid op. Sinds die tijd werden er al vele ritten uitgevoerd met hulpgoederen, en daarnaast werd de jaarlijkse Truck Aid Meeting op Megaland in Landgraaf opgezet. Een groot, gratis toegankelijk evenement met behendigheid wedstrijden, kinderactiviteiten, horeca, diverse live artiesten en een chauffeursmarkt. Maar eigenlijk draait het allemaal om de tentoongestelde trucks en om het sfeertje wat dat met zich mee brengt.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
15-07-2025
AdBlue_tank_DAF_LR.jpg

Ministerie wil controle Adblue-systemen

Het ministerie heeft een voorstel tot wetswijziging ingediend, waardoor de politie en ILT Adblue-systemen kan controleren.
Nieuws
15-07-2025
Danmark Scania

Denemarken laat niet EU chauffeurs toe

In Denemarken worden nieuwe regels opgesteld voor de toelating van chauffeurs uit een groot aantal landen. Daarmee…
Nieuws
15-07-2025
Lynch (960 x 719)

Bijna miljoen boete door schrijffout

Een Britse vervoerder kreeg bijna een miljoen boete voor een foutje op de documentatie bij een zwaartransport.
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.