Twee Scania kraanauto’s voor Biemond & Zonen

Nieuws
10-02-2025 | Door Maarten van der Westen

Nee, je ziet niet dubbel. Biemond & Zonen uit Zwijndrecht ontving niet één maar twee fraaie Scania kraanauto’s. De vrachtwagens zijn voorzien van een kraan en een haakarmsysteem.

Biemond & Zonen bestaat al sinds 1957, al werd toen nog samengewerkt met de familie Van Pelt. I 2016 kwam het bedrijf helemaal in handen van de familie Biemond. Nog altijd bleven de werkzaamheden hetzelfde: verhuur van graafmachines. Dit doet het bedrijf tot de dag van vandaag, al hoort allerhande transport hier ondertussen ook bij. Vandaar dat het bedrijf uit Zwijndrecht nu twee nieuwe Scania’s in gebruik neemt.

De Scania’s 460R 8x4*4 hebben een haakarmsysteem en een Palfinger kraan. Deze zijn opgebouwd door J.L. Muns uit Hardinxveld-Giessendam. De opvallende oranje kleur kregen beide vrachtwagens bij Scania in Zwolle. Daar zijn de auto’s ook opgebouwd volgens de wensen van Biemond & Zonen. Scania Alblasserdam leverde de vrachtwagens af.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
31-01-2025
Ouden3 (960 x 720)

Slimme Scania voor Den Ouden Groep

Met een Palfinger kraan en haakarmsysteem kan deze Scania alles aan.
Nieuws
03-12-2024
Bree3 (960 x 720)

Scania V8 haakarmwagen voor Van Bree

Een V8, een mooi interieur en een haakarmsysteem, wat wil je nog meer?
Nieuws
04-12-2024
Strock1 (960 x 720)

Gifgroene V8 containertruck voor Strockmeijer

Misschien heb je geen V8 nodig voor een portaaltruck, maar het is wel leuk.
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.