Volvo FH16 750 voor Kandt BV

Nieuws
21-02-2019 | Door Iep van der Meer

Chauffeur Jeroen Bootsma van Kandt BV heeft een nieuwe stoel van zijn baas gekregen. Voor het gemak zit er ook meteen een hele nieuwe truck omheen ter vervanging van de prachtige oude MAN V8. De nieuwe heeft twee cilinders minder maar met 750 pk meer vermogen dan die oude Duitser!

De nieuwe trekker is een Volvo FH16 8x4 zwaar transport trekker met 750 pk en de Volvo Crawler Gears. De trekker werd door CCH opgebouwd met een fraaie kist achter de cabine, tranenplaat afdekking van het chassis en een schuifschotel. In de grote kast achter de cabine zijn onder andere de brandstoftanks ondergebracht. Door de compacte bouw van de vierasser was daar geen plaats voor aan het chassis. De kast is keurig afgedekt met polyester panelen waardoor de cabine optisch langer lijkt. Doordat de belijning doorloopt over die zijfenders wordt dat optisch nog eens versterkt.

De nieuwe Volvo komt als vaste trekker voor de spectaculaire Broshuis 4 bed 5 pendelasser met pendelassen onder zowel de jeepdolly als het achterstel. Een unieke oplegger waarmee we vorig jaar een spectaculaire reportage maakten in " target="_blank" rel="noopener noreferrer">BIGtruck. De nieuwe Volvo zien we vast ook wel eens weer voorbij komen in een reportage, want zo'n trekker vraagt daar een beetje om.

Voorlopig wensen we Jeroen veel succes en rijgenot met zijn nieuwe Zweedse raspaard. " target="_blank" rel="noopener noreferrer">Voor de reportage over de MAN V8 in BIGtruck klik je hier!

Meer trailer-nieuws op TrailerTotaal.nl

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
18-05-2025
Iris Pelle-2-1400

Iris rijdt dubbelbemand met Joep

Iris Pelle rijdt dubbelbemand met haar hondje Joep. Dat doen ze met een Scania R450 Topline. Een truck die al ruim 1,2…
Nieuws
16-05-2025
Scania 770 S 14x4 MPG crane (1)

Scania 770S met 450 Ton/Meter kraan

Het wordt steeds gekker met truck- gemonteerde kranen, want een autolaadkraan kun je dit niet meer noemen. Het Deense…
Nieuws
16-05-2025
DAF XG+ Kings Danmark (5)

The Kings Transport kiest DAF

The Kings Transport, kortweg TKT uit het Deense Lejre heeft een nieuwe DAF XG+ laten opbouwen door Lavmands A/S. 
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.