Nieuws
09-12-2024 | Door Maarten van der Westen

Elk bedrijf wil groen doen tegenwoordig, maar De Groen Transport uit Bergen op Zoom neemt het erg letterlijk. Een Volvo FH16 Aero is de nieuwste aanwinst van De Groen.

Met zo’n naam is groen doen natuurlijk niet zo moeilijk. In twee kleuren groen met oranje accenten ziet de nieuwste toevoeging aan de vloot er dan ook erg mooi uit. De Volvo is niet zomaar iets: dit is een echte FH16 Aero. Helaas niet met het maximale vermogen van 780 pk: deze Volvo doet het met ‘slechts’ 600 pk.

De Groen Transport gaat de nieuwe Volvo inzetten voor speciaal transport door heel Europa. Het bedrijf specialiseert zich in het vervoeren van grote, zware, lange of brede vracht. Veel van deze lading komt uit de agrarische sector. Denk hierbij aan landbouwmachines en tractoren. Echter ook voor lading als grote betonelementen draait De Groen zijn hand niet om. Voor het speciaal transport beschikt het over een vloot van stoere Scania’s en Mercedessen, en nu dus ook een Volvo.

De Volvo FH16 Aero van De Groen Transport is opgebouwd bij Bluekens Truck & Bus in Roosendaal. De reclame is opgebracht door Van Strien Print & Sign uit Oud Gastel.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
22-04-2026
EuroNCAP 0426 4 (960 x 638)

Scania verslaat Volvo bij EuroNCAP veiligheidstest

De resultaten van de veiligheidstests van EuroNCAP lagen erg dicht bij elkaar
Nieuws
21-04-2026
BIGtruck Kivits 250 4 (960 x 640)

250ste vrachtwagen voor Kivits Drunen

Trots stond de 250ste vrachtwagen, een Volvo FH Aero, op de stoep bij Kivits Drunen
Nieuws
20-04-2026
BIGtruck Vanka Volvo 1 (960 x 540)

Groen tussen de aardappelen

Vanka Transport en Logistiek kiest wederom voor Volvo Trucks
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.