Weer 100 DAF trucks voor Jan de Rijk

Nieuws
20-03-2017 | Door Iep van der Meer

Jan de Rijk Logistics heeft weer een order voor honderd nieuwe DAF trucks geplaatst. De sleutels van de eerste van deze order werden overhandigd door de grote baas van DAF trucks, Preston Feight. 

In de 700 trucks tellende vloot van Jan de Rijk heeft nu 95% een DAF badge in de grille. Dat is ook niet zo gek want het bedrijf is intensief betrokken bij de logistiek rondom DAF Trucks. Deze nauwe betrokkenheid is vooral het gevolg van de overname van De Rooy Logistics door Jan de Rijk in 2015. Dat was voor de goede orde de 'blauwe' De Rooy, en dus niet de oranje club die de trucks vervoert. 

De nieuwe 100 trucks, zowel trekkers als bakwagens uit de CF en de XF-serie – worden verdeeld over de verschillende Europese divisies van Jan de Rijk Logistics De nieuwe trucks vervangen de komende tijd een deel van de huidige vloot. De aankoop kwam tot stand in nauwe samenwerking met DAF dealers Van Tilburg-Bastianen en De Burgh. 

Bij de foto van links naar rechts: DAF Trucks President Directeur Preston Feight, Algemeen Directeur Sebastiaan Scholte van Jan de Rijk Logistics, Caspar Lievaart, Adjunct Directeur van Jan de Rijk Automotive en Jan van Keulen, Algemeen Directeur DAF Nederland.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
02-09-2026
BIGtruck Vd Sluis 3 (960 x 811)

Deze DAF is bij de kozijnen af

Deze kraanwagen is pas de tweede DAF NG in de vloot van Van der Sluis uit Staphorst
Nieuws
31-08-2026
BIGtruck KB 4 (960 x 720)

Frisse start met twee DAF trekkers

K&B Agro Logistiek kan goed van start met twee DAF trekkers met Kraker trailers
Nieuws
28-08-2026
BIGtruck TB A-Team 2 (960 x 960)

TB houdt ervan als een plan samenkomt

Als je een probleem hebt, als niemand je kan helpen en als je ze kunt vinden...
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.