Nieuws
29-01-2024 | Door Iep van der Meer

Van Straalen de Vries is niet zomaar een werkgever in de transportwereld. We zijn een hecht familiebedrijf dat door de jaren heen enorm gegroeid is. Dat betekent dat we een prettige werksfeer combineren met enorm veel mogelijkheden om door te groeien of je te specialiseren. We doen het écht samen en vinden het belangrijk dat het goed met je gaat.

Daarom steken we tijd in je opleiding, word je goed begeleid en helpen we je met het vinden van je eigen plek binnen ons bedrijf en ons team. Achter het stuur, in het magazijn, op het dock, aan de telefoon, met je handen onder de motorkap of met je hoofd in de planning. We zijn altijd op zoek naar goede mensen. 

Werken wanneer het jou uitkomt?

Onze klant Hessing Supervers verwerkt dagelijks duizenden kilo’s verse groenten en fruit. Een dynamisch proces dat 24/7 doorgaat, dus ook in het weekend en de avond- en nachturen. Wij verzorgen het transport voor Hessing Supervers door de hele Benelux. Kan jij in de weekenden, avonden of gewoon door de weeks een ritje doen? Stel jouw ideale werkweek samen!


Voordelen 

- Stel jouw ideale werkweek samen

- Gemakkelijk laden en lossen (dit wordt vaak voor je gedaan)

- Word onderdeel van een sterk transportteam

- Kies voor een snelgroeiende én solide werkgever


Hoe ziet jouw dag eruit?


Je begint de werkdag met een kopje koffie terwijl je wacht op jouw rittenlijst voor die dag. 

Als je de ritlijst van de planning hebt ontvangen dan koppel je de koeltrailer aan. Veelal wordt de trailer voorgeladen. Hoe fijn is dat! Dan kun je de vracht en de koelinstellingen controleren en direct aan jouw rit beginnen. 

In de trailer staan de verse producten van Hessing op pallets of rolly’s. De vracht dient op één of meerdere adressen gelost te worden, bij het losadres doe je dit met behulp van een elektrische pompwagen die daar beschikbaar is. 

Zodra de vracht gelost is, kan er een vracht van Hessing of een van onze andere klanten geladen worden om weer terug te komen naar de standplaats. Wanneer de ritlijst is afgerond, kan de trailer weer op een gewenste plek afgekoppeld worden. 

De trekker zet je weer op zijn plek en de papieren kunnen worden ingeleverd.

 

Wat verwachten wij van jou?

 

·         Je bent in het bezit van een rijbewijs CE en code 95.

·         Je bent flexibel.

·         Je bent sociaal, klantvriendelijk, nauwkeurig en een echte aanpakker.

Zijn wij op zoek naar jou? Klik hier! Dan neemt een van onze collega’s contact met je op. ;) 

Solliciteer hier!

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
02-07-2025
Stau-1400

Check Duitse rijverboden in de Autobahn app

De vakantie begint bijna, dus kijk in de Autobahn app voor de rijverboden in Duitsland
Nieuws
02-07-2025
Stubbe2 (960 x 480)

Zijderlaan neemt Stubbe over

Zijderlaan en Stubbe werken al bijna 30 jaar samen, na de overname gaan ze verder als één.
Nieuws
01-07-2025
Mark1 (960 x 602)

DAF XG+ voor Van der Mark

Van der Mark bewijst dat de klassieke bedrijfskleuren goed staan op een XG+
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.