Cremers Coolcare heeft met de ingebruikname van een Scania R450 4x2 trekker de 75ste Scania op de weg gezet in de geschiedenis van het bedrijf.
De trekker met zijn 'Non EGR- Euro-6' motor is uitgerust met Scania Opticruise. Cremers Coolcare koos wederom voor Scania vanwege de uitstekende ervaringen met dit merk. Met name de totale kosten over de hele looptijd zijn volgens Cremers bijzonder laag. De prijs van een nieuwe truck is namelijk maar een heel klein stukje van de totale kosten die een vrachtwagen met zich mee brengen. Over de hele looptijd zijn zaken als reparatie, onderhoud en niet te vergeten brandstofverbruik erg belangrijk. Ook de restwaarde is een factor van belang.
Dit hele kostenplaatje over de complete looptijd van een truck noemen ze tegenwoordig 'Total Cost of Ownership' oftwel 'Totale kosten van eigendom.' Die Engelse term is afgekort TOC, en dat is wat je tegenwoordig overal terug ziet.
De nieuwe Scania R450 wordt de vaste auto van 'Gouden Ridder van de Weg' Erik Janssen. Hij rijdt met deze auto voornamelijk door de Benelux en naar Duitsland en Zwitserland.
Speciaal voor de gelegenheid van deze jubileum Scania werd de trekker voorzien van een tekst op de zijfenders.