Nieuws
26-10-2026 | Door Maarten van der Westen

Wie kent ze niet, de mooie vrachtwagens van Edwin Salari? Onlangs kwam er een nieuwe combinatie bij. Zowel de Scania trekker, de trailer en de kraan zijn helemaal nieuw en uiteraard in de bekende huisstijl opgebouwd.

Wederom koos Edwin Salari voor een Scania V8. De R590 werd gespoten in de bekende paarsgrijze bedrijfskleur en voorzien van grijze en blauwe accenten. De kleurencombinatie is tegelijk ingetogen en opvallend en geeft de vloot van Edwin Salari een heel eigen gezicht. Uiteraard ontbreekt de nodige verlichting niet, net als een stel dikke staande uitlaten achter de cabine. Het interieur van de Scania is aangepast door Cool Guys Customs.

Chauffeur Erik Jan kreeg de sleutels van de nieuwe Scania. Aan de trekker is bovendien een gloednieuwe Pacton trailer gekoppeld, voorzien van een nieuwe kraan. De 17 tonmeterkraan is geleverd door Lacom Cranes & Supplies maar in eigen beheer opgebouwd. We kennen Edwin Salari vooral van het transport van tijdelijke barriers, maar het bedrijf doet veel meer. Zo vervoert het ook spoorwegmaterieel, bouwmaterialen, evenementverlichting en gekoelde lading.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
22-10-2026
BIGtruck McIntosh Scania 3 (960 x 744)

Britse historie op een Scania 770S V8 8x4

De geschiedenis van McIntosh uit Aberdeen is te zien op de nieuwe Scania 770S V8 8x4 zwaartransporttrekker
Nieuws
21-10-2026
Scania testing (960 x 659)

Nieuw testterrein voor Scania

Het nieuwe Scania testterrein van 85 hectare telt dertien kilometer verharde wegen en vier kilometer grindwegen
Nieuws
21-10-2026
Scania Stegeman 3 (960 x 720)

Gebruikt is prima voor Stegeman Transport

Niets aan de nieuwe Scania in de vloot van Stegeman Transport verraadt dat het een gebruikte trekker is
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.