Actros L met ProCabin voor Dasko

Nieuws
09-05-2025 | Door Iep van der Meer

Mercedes-Benz Trucks dealer Baan Twente heeft de eerste twee uit een serie van tien Actros L ProCabin trekkers afgeleverd bij Dasko.

Het gaat hier dus niet om elektrische trucks, maar om diesels met de nieuwe, gestroomlijnde ProCabin cabine. Dasko Koel- en Vriestransporten uit Almelo zet de trucks in voor internationale koel- en vriestransporten. Voor de nieuwe ProCabin werd de Dasko huisstijl aangepast door de print ook over het front door te laten lopen, en zeg nou zelf, dat ziet er gewoon erg goed uit zo. 

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
24-08-2026
780024404_122194976402395741_9130068809928275433_n

Deze Actros bestaat alleen digitaal

Je weet tegenwoordig niet meer wat je moet geloven, zo blijkt wel uit de afbeeldingen van deze, behoorlijk aangepakte…
Nieuws
11-08-2026
Lage Actros

Mercedes werkt aan lagere modellen

Mercedes-Benz werkt aan lagere versies van de Actros en de eActros. Dat kunnen we opmaken uit de scoop foto's op iepieleaks. 
Nieuws
06-08-2026
Parkeerapp-Mercedes-Benz

Truck Remote App toont vrije parkings in Duitsland

De gratis Truck Remote App van Mercedes-Benz wordt uitgebreid met een functie waarmee je kunt zien of…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.