Alpe d'HuZes Team Logistiek van start!

Nieuws
26-05-2017 | Door Iep van der Meer

Vanmorgen is Team Logistiek voor de Alpe D'HuZes 2017 vertrokken vanuit Nederweert. Het hele konvooi vertrok onder grote belangstelling nadat eerst alle stickers op de juiste plek waren aangebracht.

Team Logistiek omvat een heel armada aan trucks die bemand worden door chauffeurs die zich volledig vrijwillig inzetten voor deze unieke actie voor KWF Kankerbestrijding. De gehele logistiek van het evenement wordt vanuit Nederland geregeld en dat betekent dat niet alleen alle eten en drinken, maar ook tenten, aggregaten, kleding en alles wat je maar kunt bedenken om 15000 man een week te verzorgen mee moet in de trucks. 

Er werd de afgelopen weken dan ook al koortsachtig gewerkt aan het prepareren van de lading, het laden zelf en de organisatie. Een schitterend staaltje werk waarbij de logistieke sector zich van zijn beste kant laat zien. Eline de Vries zwaaide de trucks uit vanmorgen en stuurde ons deze foto's. Succes en goede reis mannen! (en dames natuurlijk)

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
26-06-2026
Marjo Salari (9)-1400

Scania R590 V8 voor MST Logistics in BIGtruck

MST Logistics, beter bekend als Marjo Salari heeft een nieuwe Scania R590 V8 op de weg gezet. Zoals we gewend…
Nieuws
26-06-2026
Fransen-Gerrits_Scania_2 (960 x 720)

Veevoer per Scania bij Fransen Gerrits

Naast 23 bulktrekkers rijden er twee Scania's met zakken veevoer in zeilopleggers bij Fransen Gerrits
Nieuws
26-06-2026
Castelein1-2048x1366 (960 x 640)

Castelein doet het in ‘t zwart

De Scania 8x2 kipper van Castelein is helemaal in het zwart met donkerrode accenten uitgevoerd, zelfs de kraan
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.