Nieuws
29-07-2022 | Door Iep van der Meer

Truckspotters zijn een bekend fenomeen langs de snelwegen. Ze staan soms urenlang in weer en wind te wachten op die ene, unieke spot. Veel chauffeurs vinden dat prachtig, want hoe kom je anders aan een actiefoto van je eigen truck? BIGtruck geeft ze nu de ruimte in BIGtruck online magazine!

Veel bedrijfsauto journalisten zijn zelf ooit begonnen als truckspotter. BIGtruck geeft deze groep enthousiaste hobbyisten nu een eigen plek geven BIGtruck online magazine. Ben je of ken je een truckspotter? Stuur dan je beste foto’s op naar info@transwebgroup.com en maak kans op publicatie in ons online magazine. 

Win een BIGtruck Goodiebag!

Schrijf er ook even een kort tekstje bij wie je bent, en waar je meestal staat te spotten. Als je ook je naam en adres vermeld dan zorgen wij dat je na publicatie een leuke goodiebag thuisgestuurd krijgt van BIGtruck!

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
14-05-2026
1000078188

Dick Fijn zingt over het meisje dat op hem wacht

De 17-jarige Dick Fijn uit ’t Loo bij Oldebroek heeft een nieuwe truckersplaat uit. Met De vrouw en het…
Nieuws
14-05-2026
IMG20250828125102

Groente & Fruitcentrale zoekt vrijwillige chauffeurs

De Groente & Fruitbrigade voor voedselbanken is onderdeel van Voedselbanken Nederland. Voor het…
Nieuws
13-05-2026
BIGtruck Tol Scania 1 (960 x 720)

De nieuwe Scania van L.A.W. Tol is super

Ook de nieuwste Scania van L.A.W. Tol ziet er weer gelikt uit
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.