Nog meer dikke Ierse Renaults

Nieuws
16-10-2026 | Door Maarten van der Westen

Geen idee wat het is, maar de combinatie Ierland en Renault is een goede. Al eerder schreven we over verschillende Renaults die aan Ierse klanten zijn geleverd, maar er komen er steeds meer bij. Ook de nieuwe T High trekkers van O’Harte Transport willen we je laten zien.

De Renault T High is gewoon een heel stoere truck, dus met een beetje aandacht maak je er meteen iets moois van. Dat is ook zeker het geval bij O’Harte Transport uit het Ierse Coraghy. Het bedrijf rijdt met verschillende merken, zoals DAF, Scania en Volvo, maar nu zijn twee nieuwe Renaults aan de vloot toegevoegd. Dit zijn echter niet de eerste Franse vrachtwagens voor O’Harte: de relatie met Renault gaat al lang terug.

De nieuwste aanwinsten zijn twee Renault Trucks T High 520 trekkers. Ze zijn net als de rest van het wagenpark voorzien van knalrode lak, waardoor ze goed opvallen tussen het Ierse groen. Een mooie striping en een batterij lampen op het dak maken van de vrachtwagens echte blikvangers. De 6x2 midlift trekkers zijn voorzien van een gestuurde en hefbare voorloopas. Ze worden door O’Harte Transport ingezet voor transporten tussen Ierland, Groot-Brittannië en het vasteland van Europa.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
23-09-2026
Smith Renault 2 (960 x 639)

Ierse Renault op weg naar Europa

De nieuwe Renault T High rijdt voor het Ierse Smith Vehicle Solutions regelmatig door heel Europa
Nieuws
17-09-2026
Cementmixer 2 (960 x 640)

Af-fabriek elektrische vijfasser van Renault

Wij konden op pad met een elektrische, af-fabriek vijfassige betonmixer van Renault Trucks
Nieuws
17-08-2026
BIGtruck Hanlon 1 (960 x 774)

Renault Trucks T High 0.0

De stoere Renault Trucks T High van Hanlon Transport maakt reclame voor Guinness 0.0
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.