Deze schitterende Scania R580 Longline is uitgevoerd met het 'Braveheart' thema. Ik ben geen heel groot airbrush liefhebber maar deze typisch Britse stijl vind ik altijd erg fraai, zeker met de frisse kleuren.
De truck is van whiskyvervoerder en familiebedrijf Malcolm Group uit Linwood, Schotland, en het artwork op de cabine is gemaakt door ene Matt. Deze truck zal komend weekend op Truckfest op Peterborough één van de grote attracties vormen.
De foto's zijn gemaakt door onze briljante Britse collega Tom Cunningham. Tom is een echte 'ouderwetse' fotograaf die met heel veel vakkennis en techniek zijn onderwerpen vastlegt. Hoewel, ouderwets is het juiste woord niet want Tom gebruikt juist heel veel beeldbewerking in zijn foto's. Schrijven doet hij niet, fotograferen als de beste! Het is niet voor niks dat Tom kind aan huis is in de auto- en truckindustrie voor het schieten van folders, commercials en kalenderfoto's. Check zijn website maar eens: ">Photography by Tom Cunningham.
Truckfest Peterborough wordt gehouden op 1 en 2 mei, dus komende zondag en maandag. ">Klik hier voor de website.