Broshuis, MAN en een BF4 begeleider

Nieuws
24-07-2018 | Door Iep van der Meer

Onlangs waren we in Duitsland om daar deel te nemen aan de Broshuis RoadShow, powered by MAN. Het Duitse merk zet een schitterende TGX 41.540 8x4 zwaartransport trekker in voor een zes assige Broshuis SL semi-dieplader. Nieuw was de BF4 begeleidingsauto bij deze demonstratie.

Met de Broshuis Roadshow, powered by MAN gaat het merk uit Kampen de Duitse clientèle nader kennis laten maken met de Broshuis producten. Voor de nodige ballast was er een met grind gevulde MAN 8x4 geladen waardoor het geheel op een geloofwaardig gewicht kwam.

Voor ons nieuw was de begeleidingsauto. Dat is een BF4 voertuig waarmee ook op wegen met tegenliggers en in steden begeleid kan worden. Het matrixbord op de bestelwagen kan 360 graden draaien waardoor de waarschuwing aan alle kanten gezien kan worden. De Duitsers hebben erg strenge regels voor deze BF4 begeleidingsauto's. Er mag bijvoorbeeld geen reclame op van de eigenaar, en zelfs het MAN logo in de grill dient afgeplakt te worden.. 

Lees er meer over in BIGtruck, ">klik hier voor het hele verhaal en het filmpje!

Meer trailer-nieuws op TrailerTotaal.nl

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
07-06-2025
Tekno Event 9 (960 x 640)

Jubilerend Tekno Event is een feest van herkenning

Een beetje regen kon het 20e Tekno Event niet verpesten.
Nieuws
06-06-2025
Mart Bramer-36-1400

De zelfrijdende Volvo FH Aero van Wessels

De zelfrijdende Volvo FH Aero van Wessels
Nieuws
06-06-2025
PHOTO-2025-06-06-08-55-05

Bestel nu jouw ‘Special’ Vaderdag cadeau bij Special Interior!

Wat geef jij je vader voor Vaderdag? BIGtruck heeft samen met Special Interior een speciale…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.