Nieuws
06-10-2021 | Door Iep van der Meer

DFDS, de grootste logistieke dienstverlener van Noord-Europa heeft 100 Volvo’s FM Electric besteld. De deal is de grootste commerciële order tot nu toe voor elektrische Volvo-trucks en een van de grootste ooit voor zware elektrische trucks wereldwijd, zegt de fabrikant.

De eerste leveringen van de Volvo FM Electric aan DFDS beginnen in het vierde kwartaal van 2022 en gaan door in 2023. De vrachtwagens zullen worden ingezet voor zowel lokaal transport als transport over langere afstand in het DFDS-logistieke systeem in Europa.

"Bij DFDS zijn we vastbesloten om onze rol te spelen in het verminderen van de CO2-uitstoot en het creëren van een duurzame toeleveringsketen. We weten hoe belangrijk elektrificatie is om onze CO2-doelstellingen te bereiken en ik hoop dat we anderen kunnen inspireren in deze cruciale transformatie”, legt DFDS uit.

" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Klik hier voor het hele verhaal! 

Meer op Transport&Milieu.nl

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
02-08-2026
WhatsApp Image 2026-08-01 at 21.35.39

Star & Star Volvo FH 460 Aero

Vrijdag was de sleuteloverhandiging van de nieuwe Volvo FH 460 Aero van Star & Star bloemenexport uit Rijnsburg. Een…
Nieuws
01-08-2026
Scania 2027

Wachten op de nieuwe Scania

Scania komt op de IAA met nieuws en BIGtruck was onlangs bij de presentatie van dat nieuws in Södertälje. 
Nieuws
01-08-2026
Wetron Weert DAF XG

Wetron in het nieuw met vijf DAF trucks

Wetron heeft een serie van vijf nieuwe DAF XG trekkers op de weg gezet in een nieuwe huisstijl. De nieuwe Vecto…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.