Nieuws
10-01-2025 | Door Maarten van der Westen

Een nieuw hoofdstuk voor het Nederlandse Ginaf: met hulp van een nieuwe investeerder maakt Ginaf een doorstart. Het bedrijf kijkt zelfs over de landsgrenzen heen.

NewHorizon Capital PTE LTD is de nieuwe aandeelhouder die Ginaf overneemt. Deze investeringsmaatschappij uit Singapore richt zich op bedrijven in de off-road trucksector. Hiermee lijkt het een geschikte partij voor Ginaf. Naast dat de gebruikelijke werkzaamheden van Ginaf worden voortgezet, wil de nieuwe aandeelhouder ook verder kijken. Ginaf zou wereldwijd een grotere rol moeten gaan spelen en de internationale markt op gaan.

Na het afronden van de overname wordt een nieuw managementteam geïnstalleerd, dat gaat kijken naar de productie- en operationele processen. Uitgangspunt hierbij blijft het ombouwen van vrachtwagens en een nauwe samenwerking met de grote truckfabrikanten. Lopende projecten worden opnieuw bekeken en heronderhandeld. Daarnaast wil de nieuwe eigenaar op zoek naar partners voor samenwerking.

Verdere details worden binnenkort bekend gemaakt. Voorlopig klinkt de doorstart van Ginaf als goed nieuws, met een investeringsmaatschappij die bij het bedrijf lijkt te passen. Laten we hopen op een succesvolle toekomst en wat meer stabiliteit voor Ginaf.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
05-05-2025
A.Barendregt Berging (4)

Open dag A. Barendregt Berging

Open dag A. Barendregt Berging Rhoon open dag.
Nieuws
03-05-2025
Go-in-Style2

Go-in-Style experience center en shop geopend

Vandaag was de officiële opening van de Go-in-Style shop en het Experience Center in Nieuwegein. Talloze…
Nieuws
02-05-2025
Herning (6)-1400

Transport 2025 Herning was top!

Transport 2025 Herning was top!
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.