Hagen heeft eerste af-fabriek Renault 10x4 kipper van Nederland

Nieuws
25-02-2026 | Door Maarten van der Westen

Een primeur voor Hagen Groep: het bouwbedrijf heeft de eerste Renault kipper die als 10x4 uit de fabriek rolde. Met deze vijfasser zet Renault een volgende stap in de Nederlandse bouwsector.

Renault heeft een goede naam hoog te houden met betrekking tot stoere bouwvoertuigen, maar in Nederland zien we ze niet heel veel. Dat komt voornamelijk door de specifieke regels die we hebben, die voertuigen toestaan die Renault niet bouwt. Met een af-fabriek 10x4 komt hier nu verandering in. De vijfasser met een GVW van 47 ton en een laadvermogen van 30 ton past goed in het Nederlandse landschap.

Hagen Groep, met vestigingen in Weesp en Almere, heeft nu het eerste exemplaar in ontvangst genomen. De Renault is opgebouwd als kipper, met een achteroverkipper van Kempf. De achteras van de Renault 10x4 is zowel hefbaar als gestuurd. Hagen Groep gaat de Renault kipper voornamelijk inzetten in de Randstad. Ongetwijfeld gaan we in de toekomst meer Renault vijfassers zien in ons land.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
19-05-2026
p45983 LR (960 x 640)

Nieuwe elektrische 6x2 trekkers van Renault

Als lange 6x2 trekker komt de nieuwe Renault E-Tech T maximaal 660 kilometer ver op één acculading
Nieuws
25-03-2026
BIGtruck Vrijbloed MAN 1 (960 x 640)

Vrijbloed Transport neemt MAN eTGS in gebruik

De MAN eTGS van Vrijbloed Transport is uitgevoerd al kipper met een kraan
Nieuws
18-03-2026
635_2026_Vosbeek_Reuver-022 (960 x 640)

Liefde voor Renault leeft bij Vosbeek

Net als zijn vader kiest Luuk Vosbeek voor Renault Trucks
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.