Heide Logistik wint BIGtruck Trophy 2019

Nieuws
12-05-2019 | Door Tim de Jong

Op de gezellige truckparking van Nobis in Asten werd aan het Duitse Heide Logistik de BIGtruck Trophy 2019 overhandigd. Zoals gewoonlijk wordt de winnaar door een stemming van het publiek bepaald.

De tweede plek was voor de Zweed  Oscarssons met de spectaculair rood-blauw gekleurde Volvo FH. De derde plaats was voor de Fin Jukka Rajala die naar Asten was gekomen met een lange versie van de MAN TGE bestelauto. Deze bestelauto is van alle gemakken voorzien tot een champagnebar en twee wijnkoelers aan toe. Op het exterieur is de complete geschiedenis van het merk MAN afgebeeld, een unicum. Dagelijks wordt de MAN ingezet in logistieke pakketdiensten.

Andere publieksprijzen gingen onder andere naar Daniëlle van Roij Logistiek met de bijzonder fraaie  bruin-zwarte Scania met rode accenten.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
23-06-2026
St vd Brink Beekman

St vd Brink neemt Beekman Transport over

St vd Brink kondigt de volgende overname aan. Deze keer wordt Brinkman Transport uit Apeldoorn overgenomen. St…
Nieuws
23-06-2026
Van der Helm logistics Moerdijk drone 4 0626 (960 x 540)

Nieuw distributiecentrum Van der Helm in Moerdijk

Het nieuwe distributiecentrum in Moerdijk moet eind dit jaar geopend worden, nu Van der Helm 90 jaar…
Nieuws
23-06-2026
CLdN 2 (960 x 640)

CLdN neemt activiteiten Samskip over

Per 29 juni neemt CLdN zowel de veerdiensten over de Noordzee als de multimodale transporten over van Samskip 
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.