Peter Appel neemt activiteiten 2W Logistiek over

Nieuws
13-07-2019 | Door Tim de Jong

Peter Appel Transport heeft met curator Van Leeuwen overeenstemming bereikt over de overname van de transportactiviteiten van 2W Logistiek BV uit Kapelle per 15 juli 2019. 

De huidige activiteiten van 2W Logistiek zullen worden voortgezet en worden geïntegreerd in het bestaande netwerk. Uiteindelijk heeft deze transactie volgens betrokkenen een positief effect op de werkgelegenheid in Zeeland.

Net als Peter Appel Transport was 2W actief in het transport voor de Foodservice en Food Retailmarkt. Peter Appel Transport noemt deze overname een logische  uitbreiding van het werkgebied Zuidwest Nederland.

Na de overname van de activiteiten telt Peter Appel Transport 1.500 medewerkers en 700 voertuigen, verdeeld over 45 standplaatsen door Nederland.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
10-10-2026
Schotpoort Logistics LZV

Schotpoort Logistics is weer een familiebedrijf

Schotpoort Logistics werd twee- en een half jaar geleden overgenomen door Waterland/Duvendeck, maar de…
Nieuws
01-10-2026
Kotra Blom overname

Kotra groeit verder met overname Blom Transport

KOTRA Logistics heeft de vestiging op Urk verder uitgebreid met de overname van Blom Transport. Bij de…
Nieuws
02-09-2026
AB RWZ (960 x 601)

AB Texel neemt Duitse RWZ over

De bulktransportactiviteiten van Raiffeisen Waren-Zentrale Rhein-Main AG (RWZ) sluiten goed aan bij die van AB Texel
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.