Iveco S-Way voor Haanstra BV Zuidwolde

Nieuws
13-12-2022 | Door Iep van der Meer

Haanstra BV uit Zuidwolde vervoert eieren en eendagskuikens. Dat doet dit bedrijf voortaan met een nieuwe Iveco, 530 pk sterke Iveco S-Way. De nieuwe trekker werd afgeleverd door Iveco dealer Cornelis Bedrijfsauto's BV in Hoogeveen. 

Haanstra BV uit Zuidhorn heeft al meer dan 40 jaar ervaring in het uitbroeden van eieren en de handel in eendagskuikens. Daarmee is het bedrijf een trouwe partner voor vleeskuikenhouders, broederijen en exporteurs. Haanstra BV kiest bij voorkeur voor eigen transport. Dat heeft grote voordelen, want dan kennen de chauffeurs het product waarmee ze onderweg zijn. Daarmee zijn ze waardevolle medewerkers voor het bedrijf. Die waardering spreekt ook uit de complete uitrusting van de nieuwe S-Way. Zo is de truck voorzien van een   luchtgeveerde vooras en een lucht geveerde cabine. In die cabine genieten de chauffeurs van de lederen stoelen, stand airco en een lucht geveerde draaibare bijrijdersstoel. Verder is er het 'My Iveco infotainment systeem met DAB-radio en Tom Tom navigatie.

Aan de buitenkant zijn het naast de fraaie metallic lak de lichtbak met daklampen en de glimmende Alcoa's die het plaatje af maken.  

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
16-10-2026
OHarte Renault 3

Nog meer dikke Ierse Renaults

In Ierland weten ze raad met de Renault T High, bewijzen de twee nieuwe trekkers van O'Harte Transport
Nieuws
16-10-2026
620_2026_Huijgen_Bunschoten_Spakenburg-014 (960 x 640)

Fors meer Volvo bij A.J. Huijgen

Het aantal Volvo's in de vloot van A.J. Huijgen groeide in één klap van zes naar dertien
Nieuws
16-10-2026
Transport Vermeir_Scania_1 (960 x 640)

Transport Vermeir viert jubileum met Scania V8

Ter ere van het 20-jarig bestaan van Vermeir Transport kwam er een Scania V8, maar volgend jaar volgen er…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.