Iveco Stralis voor Verisol

Nieuws
05-12-2016 | Door Iep van der Meer

Verisol Isolatiebouw BV uit Werkendam heeft een nieuwe Iveco Stralis Hi-Way in gebruik genomen.

De nieuwe Stralis is strak wit maar met de zijskirts, de glanzende Alcoa's en de meegespoten zonneklep en het lampenrek op het dak ziet het er opvallend netjes uit. Voor extra veiligheid op de losplaats is de truck bovendien uitgerust met zwaailampen op de cabine.

Verisol Isolatiesysteembouw BV is gespecialiseerd is het leveren, bouwen en onderhouden van koel- en vriesobjecten die worden gebruikt bij distributie-, opslagbedrijven en de levensmiddelensector. Daarnaast plaatst het bedrijf uit Werkendam aanrijdbeveiligingen voor het beschermen van zaken als opslagtanks, koel-/vriescellen, gevelbeplating, machines, magazijnstellingen et cetera.

De nieuwe Iveco is uitgerust met een 420pk en 1900Nm FPT Cursor 11 dieselmotor. De trekker werd geleverd door Iveco dealer Schouten.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
18-04-2025
25DT074_01 (960 x 640)

Daimler Truck klaar voor autonoom rijden in Amerika

De nieuwe Freightliner Cascadia is al helemaal voorbereid op autonoom rijden, zegt Daimler Truck.
Nieuws
18-04-2025
UTF-8Kooiker Logistiek_001 (960 x 720)

Veertig FH Aero’s voor Kooiker

De veertig Volvo FH Aero vrachtwagens voor Kooiker Logistiek komen in verschillende configuraties.
Nieuws
17-04-2025
farmtransneemt3ooemercedes-benztruckingebruik (960 x 660)

Actros ProCabin jubileumtruck voor Farm Trans

De eerste Actros met ProCabin voor Farm Trans is tevens de 300e Mercedes-Benz voor het bedrijf.
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.