Met de overname versterkt JOST zijn aanwezigheid op de Duitse transport- en logistiekmarkt. Het in Weiswampach gevestigde CTJ Janssen GmbH werd veertig jaar geleden opgericht en is actief in wegtransport, logistiek en warehousing. Het bedrijf heeft zo'n 5000 vierkante meter aan warehouses in Duitsland. De activiteiten zijn voornamelijk gericht op klanten in de voedings- en levensmiddelen industrie.
Met een omzet van 135 miljoen Euro per jaar is dit een behoorlijke uitbreiding voor de Jost Group. Volgens JOST is de overname een belangrijke stap in de verdere ontwikkeling van de groep. Duitsland wordt door het bedrijf omschreven als de grootste logistieke markt van Europa. Met CTJ wil JOST zijn positie als onafhankelijke Europese logistieke dienstverlener verder versterken. Door de overname kan JOST zijn Europese netwerk verder uitbreiden en zijn logistieke capaciteit vergroten. De combinatie van beide ondernemingen moet het volgens JOST mogelijk maken om klanten efficiëntere en meer geïntegreerde logistieke oplossingen aan te bieden.
JOST verwacht dat de activiteiten van beide bedrijven elkaar aanvullen. Hierdoor moeten klanten in zowel Duitsland als de rest van Europa kunnen profiteren van meer flexibiliteit, expertise en lokale aanwezigheid.






