Jubileum DAF XF van 50 jarig Verspui Trucks

Nieuws
18-05-2025 | Door Iep van der Meer

Verspui Trucks uit Hoornaar bestaat 50 jaar en dat wordt gevierd met een speciale jubileum truck. Opmerkelijk genoeg viel de keuze niet op een DAF XG+ maar op een DAF XF 530 FTG met laag dak.

De trekker werd voorzien van fraaie accessoires van SolarGuard zoals windkapjes op de hoeken, een speciale zonneklep en een onderspoiler. Verder werd het chassis voorzien van zijskirts, een speciale achterbumper met klassieke achterlichten en staande uitlaten. Achter de cabine zien we een vlakke achterwand met een fraai slangenrek.

Op het ‘platte’ dak is een dakrekje aangebracht met een Deense lichtbak, verstralers en zwaailampen. Het resultaat is een moderne truck met de gewenste ‘Oldskool’ looks. Voor deze jubileumtruck werd samengewerkt met Dutchstyle-Company, Dubbeldam Groep, WZ Reclame, Voskamp Truckstyling en De Zeeuw Creations. De foto's werden voor Verspui Trucks gemaakt door Van der Hoek Truckfotografie.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
19-05-2025
TiN1 (960 x 720)

Geslaagde bijeenkomst Transport in Nood

Zelfs als je alles goed doet, krijg je als transporteur nog steeds boetes, zo bleek tijdens de bijeenkomst van…
Nieuws
18-05-2025
Iris Pelle-2-1400

Iris rijdt dubbelbemand met Joep

Iris Pelle rijdt dubbelbemand met haar hondje Joep. Dat doen ze met een Scania R450 Topline. Een truck die al ruim 1,2…
Nieuws
16-05-2025
Scania 770 S 14x4 MPG crane (1)

Scania 770S met 450 Ton/Meter kraan

Het wordt steeds gekker met truck- gemonteerde kranen, want een autolaadkraan kun je dit niet meer noemen. Het Deense…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.