Nieuws
15-03-2023 | Door Iep van der Meer

Mammoet staat te koop. Eigenaar SHV Holding zet het bedrijf te koop om zich beter te kunnen richten op de kernactiviteiten in de energiesector.  

Mammoet werd in 2006 gekocht door SHV van de familie Van Seumeren. Het bedrijf was op dat moment goed voor een jaaromzet van een half miljard dollar. Sindsdien verdrievoudigde het personeelsbestand van Mammoet en groeide de omzet uit naar een miljard Dollar per jaar.

Mammoet is wereldwijd actief met zwaar transport en zwaar hijswerk. Na de overnames van Lastra -Breda en ALE in Engeland ontstond wereldwijd het grootste bedrijf in heavy lift en zwaar transport. Wij zijn benieuwd wie het stokje overneemt van SHV.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
16-05-2025
DAF XG+ Kings Danmark (5)

The Kings Transport kiest DAF

The Kings Transport, kortweg TKT uit het Deense Lejre heeft een nieuwe DAF XG+ laten opbouwen door Lavmands A/S. 
Nieuws
15-05-2025
F-16 landingsgestel van DAF Special Products

Wat DAF betekende voor de F16 straaljager

In het DAF museum staat een landingsgestel van een F16 straaljager. Dat lijkt een vreemde eend in de bijt maar…
Nieuws
15-05-2025
Truckstop USA (960 x 720)

USA: geen chauffeur als je geen Engels spreekt

President Trump heeft een verordening getekend die chauffeurs verplicht Engels te spreken.
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.