Nieuws
21-12-2023 | Door Iep van der Meer

MANA Bedrijfswagens heeft een fraaie MAN TGX demo op de weg gezet. Deze truck is ontstaan door een nauwe samenwerking met vooraanstaande namen in de industrie zoals Tralert, Bulthuis Truck- en Traileronderdelen en Bolt-On Solutions.

De opvallende MAN truck is niet alleen een staaltje technische perfectie. De Panther Schwarz metallic lak en de indrukwekkende opbouw van Tralert LED verlichting, samen met de Bolt-On carrosseriedelen, maken deze MAN TGX een unieke verschijning. 

Bolt-On Solulutions  staat garant voor het creëren van fraaie, veilige en gebruiksvriendelijke trucks door hoogwaardige kant-en-klare carrosseriedelen te leveren. De traanplaat vlonder, chassisskirts, slangenrek en achterbumper zijn door hen geleverd en vormen essentiële elementen die het uiterlijk, veiligheid en het gemak van deze MAN truck aanzienlijk versterken. Verder is de truck uitgerust met 10 Ypsilon Series 9LED verstralers van Tralert. Deze verstralers, voorzien van duo-color dagrijverlichting, bieden een krachtige lichtopbrengst en verbeteren het zicht voor de chauffeur. De geïntegreerde amberflitsers met opvallende patronen waarschuwt medeweggebruikers als dat nodig is. 

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
08-05-2026
30 jaar Actros (2)

Feest bij Mercedes: De Actros is 30 jaar geworden!

Afgelopen week was BIGtruck uitgenodigd op het verjaardagsfeest van de Actros. De eerste Actros kwam…
Nieuws
07-05-2026
Mercedes-Benz trucks

Daimler Truck meldt enorme groei van de markt

Daimler Truck, het moederbedrijf van ondermeer Freightliner en Mercedes-Benz Trucks meldt over het eerste…
Nieuws
07-05-2026
Van-Eijck-versterkt-vloot-met-IVECO-X-Way

Iveco X-Way bergingstruck voor Van Eijck

Van Eijck heeft haar wagenpark uitgebreid met een Iveco X-Way 8x4 bergingstruck. Het voertuig werd geleverd door…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.