Melis neemt Schraven Transport over

Nieuws
14-07-2024 | Door Iep van der Meer

Melis Logistics uit Duiven neemt Schraven Transport uit Nijmegen over. Dit versterkt de positie van Melis Logistics en zorgt voor meer slagkracht in de markt, aldus directeur Marwin Melis.

Schraven Transport was een familiebedrijf dat al in 1885 werd opgericht. De transitie van paard en wagen naar trucks werd probleemloos gemaakt, maar  de volgende transitie gaat het bedrijf niet zelfstandig aan. Schraven vervoert met name afbouw- en bouwmaterialen, ondermeer met trucks met autolaadkranen. De overname is een belangrijke mijlpaal in de groeistrategie van Melis Logistics. Met deze strategische stap vergroot Melis Logistics haar marktaandeel en kan zij haar expertise en diensten verder uitbreiden. De combinatie van Melis Logistics en Schraven Transport creĆ«ert volgens beide partijen een krachtige synergie en zal meer waarde opleveren voor medewerkers en klanten.

Schravens uitgebreide netwerk en middelen zullen de dienstverlening van Melis Logistics verder verrijken en de realisatie van haar groeiambities ondersteunen.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
11-05-2026
BIGtruck Van 't Kruis neemt Den Hartog over

Van 't Kruis neemt Den Hartog Transport over

Den Hartog Transport BV uit Vuren wordt overgenomen door Van 't Kruis Bulk Logistics. Met de overname groeit…
Nieuws
09-05-2026
HBW Logistics Group

Fusie Hartog & Bikker met Van der Werff Logistics

Hartog & Bikker en Van der Werff Logistics fuseren. De beide familiebedrijven gaan verder onder de…
Nieuws
09-03-2026
Franz-Fischer-Schenk-Tanktransport

Schenk neemt Duits transportbedrijf over

Het Duitse Franz Fischer Spedition GmbH is overgenomen door Schenk. Met de overname versterkt het tanktransportbedrijf…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coƶperatief U.A.