Nieuwe Scania’s voor Simon Loos

Nieuws
22-08-2024 | Door Maarten van der Westen

Tien nieuwe Scania trekkers heeft Simon Loos besteld. De eerste twee exemplaren zijn nu afgeleverd. Ze worden ingezet voor de bulkdivisie van het bedrijf.

Hoewel we Simon Loos vooral kennen van de levensmiddelendistributie, heeft het bedrijf ook nog een aanzienlijke divisie bulktransport. De vrachtwagens van deze tak, zo’n 60 stuks in totaal, rijden heel Europa door. Ze verzorgen bulktransport voor fabrieken en handelaren. Vaak bestaat de lading uit wei- of melkpoeder. Simon Loos verzorgt echter elk bulktransport, of het nu food, feed, non-food of zelf farmacie betreft.

De twee nieuwe Scania 500R trekkers die nu zijn afgeleverd, komen voor deze divisie te rijden. Ze zijn in de herkenbare kleuren van Simon Loos gespoten door hun eigen spuiterij, die onderdeel is van Barbatruck. Veel accessoires vinden we er niet op, al staan er op het dak wel twee fraaie luchthoorns en zijn er drie extra lampjes aangebracht in de zonneklep. Verder is er zichtbaar aandacht besteed aan het spuitwerk, met onder meer een witte zonneklep en met de zwarte grille. 

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
09-04-2026
BIGtruck Scania Engelen 1 (960 x 722)

Geen hek te hoog voor Scania van Engelen

Met een lage opbouw en een dikke V8 vervoert de nieuwe Scania van Engelen Events hekwerken in stijl
Nieuws
30-03-2026
BIGtruck PM Jansen 2 (960 x 540)

Nieuwe bekende voor P&M Jansen

De ondergang van de één is een buitenkansje voor de ander. Zo ook bij de nieuwe Scania van P&M Jansen
Nieuws
27-03-2026
BIGtruck Wagenaar Scania 2 (960 x 720)

Henk Wagenaar kiest voor kraan en V8

De Scania V8 vierasser van Henk Wagenaar is voorzien van een Palfinger kraan
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.