Nieuws
19-01-2026 | Door Maarten van der Westen

Veel grote transporteurs in de winkeldistributie zetten al elektrische vrachtwagens in. Nu heeft ook KSZ Transport zijn eerste elektrische vrachtwagens ontvangen. De keuze viel op Mercedes-Benz.

Twee Mercedes-Benz eActros 600 trekkers zijn afgeleverd aan KSZ Transport uit Moerdijk. Het zijn de eerste elektrische modellen in het wagenpark van de transporteur, die zich specialiseert in het bevoorraden van winkels. De nieuwe vrachtwagens zijn voorzien van de bekende kleuren van het bedrijf, maar dan aangevuld met een groene streep om de duurzaamheid te onderstrepen.

KSZ Transport wil binnen enkele jaren in de top 5 van grootste vervoerders van Nederland staan en timmert hard aan de weg. Met een vloot van meer dan honderd vrachtwagens is het bedrijf al flink op weg. Duurzaam transport wordt echter steeds belangrijker, zeker in de stedelijke distributie. Elektrische vrachtwagens zijn dan ook onmisbaar in deze tak van transport. Opvallend genoeg kiest ook deze vervoerder voor de eActros 600, een model dat juist voor lange-afstandsvervoer is ontworpen.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
24-08-2026
Tatra BEV 2 (960 x 581)

Dit is het nieuwste bakbeest van Tatra

Met de Tatra FORCE e-Drive 8x8 kun je werkelijk overal komen
Nieuws
21-08-2026
BIGtruck MAN DAZ 3 (960 x 633)

Nette MAN voor vies werk in Zeeland

Niets aan het uiterlijk van deze MAN van Duurzaam Afvalbeheer Zeeland verklapt dat hij volledig elektrisch is
Nieuws
18-08-2026
Windrose Mega E960 (960 x 1560)

Windrose gaat voor 960 kilometer bereik

Volgens Windrose is de Mega E960 perfect voor Europa, maar wij hebben twijfels
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.