Rijden met de nieuwe meerassige DAF trucks!

Nieuws
05-10-2017 | Door Iep van der Meer

DAF heeft het nieuwe Pure Excellence programma gecompleteerd. Na de eerdere presentatie van de, zeg maar standaard 4x2 en 6x2 trucks en trekkers, zijn nu ook de bouwvoertuigen en de andere uitvoeringen leverbaar. BIGtruck was afgelopen week in Spanje voor een eerste rij-ervaring.

Zoals je weet zegt DAF dat alle Pure Excellence modellen voortaan krachtiger, zuiniger en comfortabeler zouden moeten zijn. Hoe dan ook, gisteren bleek het rijden met die nieuwe DAF trucks in het Spaanse landschap een comfortabele ervaring. Het programma is uitgebreider dan ooit, zo is er nu al een LF met 150 pk, maar ook een XF met 530 pk. We reden ze allemaal en dat lees je binnenkort uitgebreid in BIGtruck. 

Morgen gaat BIGtruck alweer naar Spanje, maar nu om één van de DAF trucks terug te rijden naar Eindhoven, dat geeft nu eenmaal een realistischer beeld. Ook dat verhaal lees je binnenkort in BIGtruck! 

Hier alvast een voorproefje, en check het filmpje ook even!

Meer op Transport&Milieu.nl

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
26-06-2026
Marjo Salari (9)-1400

Scania R590 V8 voor MST Logistics in BIGtruck

MST Logistics, beter bekend als Marjo Salari heeft een nieuwe Scania R590 V8 op de weg gezet. Zoals we gewend…
Nieuws
26-06-2026
Fransen-Gerrits_Scania_2 (960 x 720)

Veevoer per Scania bij Fransen Gerrits

Naast 23 bulktrekkers rijden er twee Scania's met zakken veevoer in zeilopleggers bij Fransen Gerrits
Nieuws
26-06-2026
Castelein1-2048x1366 (960 x 640)

Castelein doet het in ‘t zwart

De Scania 8x2 kipper van Castelein is helemaal in het zwart met donkerrode accenten uitgevoerd, zelfs de kraan
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.