Nieuws
22-05-2016 | Door Iep van der Meer

Het was me het evenementendagje wel gisteren. ">Alex Miedema rukte uit en hij was ook even bij de aftrap van de Scania V8 rit die deze trucks maakten. 

De rit met deze fraaie oude strijders begon in Reeuwijk waarna het gezelschap koers zette naar Buren. Daar werden ze door Joh. van der Zand ontvangen op zijn terrein. Uiteraard ontbrak daarbij een hap eten en wat te drinken niet. 

Op de foto's zie je een aantal bijzonder fraai gerestaureerde Scania V8 trucks. Zelf vind ik de motorwagen met de open laadbak erg mooi. Echt een werkauto zoals je hem jaren geleden bij bosjes tegenkwam. 

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
04-09-2026
Lochwinnoch Motors Ltd2

Schotse Scania Heavy Haulage combinatie in Wijchen

Deze stoere Scania 8x4 Heavy Haulage trekker van Lochwinnoch Motors Ltd uit Glasgow was op bezoek in…
Nieuws
27-08-2026
BIGtruck Gielen 1 (960 x 541)

Bijzondere Scania tankwagen in België

De Scania 8x2 van Brandstoffenhandel Gielen is voorzien van een V8 en de R-dagcabine
Nieuws
19-08-2026
Ruitenbeek_Scania_pers2026_1 (960 x 640)

Ruitenbeek blijft klein met een Scania 660S

De vloot van Ruitenbeek Transport telt slechts drie trucks, maar één daarvan is deze Scania 660S V8 kraanwagen
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.