Sluyter Logistics kiest weer voor Renault Trucks

Nieuws
03-03-2017 | Door Iep van der Meer

Sluyter Logistics is al jaren een trouwe klant van Renault Trucks. Het is dan ook geen grote verrassing dat er ook nu weer gekozen is voor dit truckmerk.

Deze nieuwe Renault T met slaapcabine met hoog dak wordt ingezet als LZV combinatie. Achter de 4x2 bakwagen zien we een tandemas dolly met daar een standaard 13,6 meter lange drie-asser achter. Een indrukwekkend span.

Het is de negentiende Renault truck in de Sluyter vloot. Naar verluidt staan er nog tien nieuwe Renault trucks in bestelling, maar die zullen waarschijnlijk dienen ter vervanging van het huidige wagenpark.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
03-07-2025
IEP_8511-1400

Nathalie wint Kivits LZV met Mail&Win actie

Nathalie Wichers- Bol is de winnaar van de Mail&Win actie die wij samen met Jorn 'Badraaf' van Hooft en…
Nieuws
03-07-2025
Reining 400e DAF truck (7)-1400

Retro kleuren voor 400e DAF van Reining Transport

Reining Transport uit Hoogezand/Kolham bestaat dit jaar 100 jaar. In die tijd bouwde het bedrijf een…
Nieuws
03-07-2025
Opijnen1 (960 x 640)

Van Opijnen overgenomen door Thomassen

Wederom een flinke overname: Van Opijnen uit Deventer wordt overgenomen door de Thomassen Groep.
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.