STEF Groep neemt Bakker Logistiek over

Nieuws
26-10-2023 | Door Iep van der Meer

De Stef Groep neemt Bakker Logistiek over. De overname is aangemeld bij de ACM, Autoriteit Consument en Markt op dit moment, maar het voornemen is om de overname in het eerste kwartaal van volgend jaar af te ronden.

Bakker Logistiek is een familiebedrijf van de vierde generatie, gespecialiseerd in transport, logistiek en verpakkingsdiensten voor levensmiddelen. Het is één van de grootste spelers in Nederland op het gebied van geconditioneerd transport. In totaal werken er 1400 medewerkers bij het bedrijf. De vloot omvat 325 voertuigen. Bakker Logistiek heeft zes vestigingen op drie locaties in Nederland, namelijk in Zeewolde, Tilburg en Heerenveen. In totaal heeft het bedrijf de beschikking over 170.000 vierkante meter opslagruimte met 205 miljoen palletplaatsen.

Stef is sinds 2014 actief in Nederland. Het Franse bedrijf heeft in ons land 400 medewerkers en 100 trucks. Stef heeft eigen vestigingen in Bodegraven, Eindhoven en Raalte. 

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
11-05-2026
BIGtruck Van 't Kruis neemt Den Hartog over

Van 't Kruis neemt Den Hartog Transport over

Den Hartog Transport BV uit Vuren wordt overgenomen door Van 't Kruis Bulk Logistics. Met de overname groeit…
Nieuws
09-05-2026
HBW Logistics Group

Fusie Hartog & Bikker met Van der Werff Logistics

Hartog & Bikker en Van der Werff Logistics fuseren. De beide familiebedrijven gaan verder onder de…
Nieuws
09-03-2026
Franz-Fischer-Schenk-Tanktransport

Schenk neemt Duits transportbedrijf over

Het Duitse Franz Fischer Spedition GmbH is overgenomen door Schenk. Met de overname versterkt het tanktransportbedrijf…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.