Nieuws
05-06-2026 | Door Maarten van der Westen

De eerste dag van het Kipper Event is in volle gang. Het zonnetje schijnt en het is erg druk. De bezoekers zijn massaal afgekomen op de primeurs die op het evenement te zien zijn.

Afgelopen weken hebben we al meermalen primeurs in het licht gezet. Zo schreven we over de bijzondere draai-installatie van Dura Vermeer, waarmee vrachtwagens zonder manoeuvreren worden gekeerd. De installatie is te zien op het Kipper Event. Aandacht voor techniek is er uiteraard ook. Zo kun je zien hoe camera’s dankzij AI nog beter werken om de veiligheid op het bouwterrein te waarborgen.

Uiteraard zijn er veel kippers te zien, zoals de unieke zesasser van De Jong Zuurmond. Alle merken zijn aanwezig en tonen hun laatste innovaties. Tussen al het moderne materieel zijn zelfs enkele oldtimers te ontdekken, die demonstreren hoever de techniek ondertussen is gekomen.

Het Kipper Event is vandaag nog tot 19.30u open. Ook morgen is het gratis evenement bij Strand Nulde in Putten nog te bezoeken. Ga dat dus zeker zien!

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
04-06-2026
Scania 12x4 kipper 1 (960 x 641)

Vijftig ton op zes assen

Speciaal voor dijkwegen met aslastbeperking heeft De Jong Zuurmond een 12x4 kipper
Nieuws
03-06-2026
IMG_5509

Renault Trucks naar het Kipper Event

Renault Trucks is één van de deelnemers aan het Kipper Event, aanstaande vrijdag en zaterdag op Strand Nulde. Renault…
Nieuws
07-06-2024
Kipper12

Veel trucks en innovaties op het Kipper Event 2024

De eerste dag van het Kipper Event 2024 is voorbij. Gelukkig is er nog een dag.
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.