Tien Renault Trucks T voor Otten Transport

Nieuws
27-09-2016 | Door Iep van der Meer

Otten Transport heeft een serie van tien Renault Trucks T met 460 pk besteld. De helft van deze mooie order is inmiddels in gebruik genomen.

Otten rijdt voornamelijk met stukgoed op bestemmingen in Duitsland en in de Benelux. De trucks vormen deels een uitbreiding van de vloot en hiermee maakt de Otten vloot een mooie stap in de verduurzaming. De 460 pk sterke trekkers zijn voorzien van 'Pack Fuel ECO.' Dit pakket bestaat uit een aantal opties waarmee brandstofbesparingen gerealiseerd kunnen worden. Verder zijn de trucks voorzien van Optifleet, de Renault Trucks oplossing voor wagenparkbeheer die communicatie met de voertuigen en real time gegevensuitwisseling met de bedrijfslocatie mogelijk maakt. 

Rudi Otten, directeur Otten Transport is zeer positief over de nieuwe Renault-trucks: “Wij zijn erg te spreken over de Renault Trucks T. Het is een comfortabele truck die alles heeft. Niet alleen ziet hij er prima uit, hij rijdt ook nog eens prettig en bovendien zuinig.” De trucks werden geleverd door Renault Trucks dealer Nijwa.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
18-03-2026
635_2026_Vosbeek_Reuver-022 (960 x 640)

Liefde voor Renault leeft bij Vosbeek

Net als zijn vader kiest Luuk Vosbeek voor Renault Trucks
Nieuws
25-02-2026
BIGtruck Renault Hagen 3 (960 x 512)

Hagen heeft eerste af-fabriek Renault 10x4 kipper van Nederland

De Renault vijfasser is voorzien van een hefbare, gestuurde achteras en een Kempf-opbouw
Nieuws
02-02-2026
BIGtruck Hugelshofer x RT (960 x 539)

Duizend kilometer per dag met een elektrische Renault

Dankzij een slimme laadstrategie rijden de elektrische Renaults van Hugelshofer Logistik veel verder…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.