TLN waarschuwt voor ladingdiefstal langs A67 en A73

Nieuws
11-07-2019 | Door Tim de Jong

Ladingdieven sloegen de afgelopen weken vaak toe op onbeveiligde parkeerplaatsen op de A67 en A73 tussen Venlo en Nijmegen, waarschuwt de politie. TLN roept vervoerders op waakzaam te zijn.

In veel gevallen was sprake van vervoer van diefstalgevoelige goederen zoals elektronica, vervoerd in een zeilentrailer. Er is inmiddels een groep daders aangehouden. 

Het is een onverantwoord risico om diefstalgevoelige lading in een zeilentrailer te vervoeren en te stoppen op onbeveiligde parkeerplaatsen, aldus TLN. Het beveiligingsniveau moet passen bij het risiconiveau van lading en route. Vervoerders en opdrachtgevers moeten hier volgens TLN duidelijke afspraken over maken en deze afspraken ook vastleggen. Bij stops onderweg van laad- naar losadres moeten vervoerders uiterst voorzichtig zijn. Maak waar mogelijk gebruik van beveiligde parkeerplaatsen en stop niet op onbeveiligde parkeerplaatsen of afgelegen of onoverzichtelijke parkeerplaatsen, drukt TLN de leden op het hart. 

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
12-05-2025
Gryphus crash (1)-1400

Ongeval met militaire Colonne op N31

Ongeval met militaire Colonne op N31
Nieuws
12-05-2025
Aerodynamische updates Volvo Trucks (3) (960 x 640)

Extra ribbels en rubber voor Volvo FH en FH Aero

Met drie kleine aanpassingen brengt Volvo het verbruik van de FH en FH Aero verder naar beneden.
Nieuws
12-05-2025
Deense tol

Denemarken verdubbelt boetes slecht werkend tol-systeem

Ondanks dat het systeem niet goed werkt en er veel onterechte boetes uitgeschreven zijn, wordt…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.