Nieuws
25-08-2025 | Door Maarten van der Westen

Een bakwagen met middenas-aanhanger is lang niet meer zo populair als vroeger. Dat weerhield Kamphuis uit Ootmarsum er niet van om twee nieuwe Scania combinaties te kopen. Kijkend naar de foto’s denken we: laat maar komen, die combi’s!

Onlangs werd het tweede exemplaar afgeleverd aan Kamphuis. Beide Scania-combinaties zijn vrijwel identiek. Beide zijn Scania R460 6x2 bakwagens met een gestuurde naloopas, gekoppeld aan een nieuwe middenas-aanhanger. De combinaties zijn extra laag opgebouwd. De gele lak op de cabine kleurt fraai bij het groen van de zeilen. Een enkele streep maakt het geheel af. De combinaties zijn schitterend in hun eenvoud.

Uiteraard zijn de Scania Supers voorzien van alle luxe. Ze zijn voorzien van LED-verlichting en extra werklampen. De lederen bekleding in het interieur zorgt voor optimaal comfort voor de chauffeurs. De Scania’s worden ingezet voor volumetransport. Kamphuis vervoert regelmatig pallets, lege IBC’s, blikjes, isolatiemateriaal en strobalen. Waarschijnlijk krijgen de nieuwe Scania’s van Kamphuis nog een mooie lichtbak en wat extra verlichting, maar eigenlijk zijn ze nu al mooi.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
22-05-2026
BIGtruck Scania Torpedo 1 (960 x 720)

Deze Scania Torpedo gaat naar Nederland

De Scania Torpedo trok de aandacht op Superdik 2026 en werd daarna gekocht door een Nederlander
Nieuws
21-05-2026
BIGtruck Scania FCEV Gruber (960 x 640)

Scania test waterstof-truck in Italië

Samen met Gruber Logistics wordt de Scania FCEV in de praktijk getest
Nieuws
19-05-2026
Scania 900Kwh 2 (960 x 734)

Ook Scania gaat voor grootste accupakket

In Zwitserland test Scania met een elektrische trekker met 900 kWh accucapaciteit
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.