Veevervoer op zijn Nieuw-Zeelands

Nieuws
27-09-2024 | Door Maarten van der Westen

Billy Beazley laat even zien hoe ze veevervoer in aanpakken aan de andere kant van de wereld. De ondernemer uit Nieuw Zeeland zet een mooie Scania S770 8x4op de weg.

Ook in Nieuw Zeeland is de Scania V8 zeer geliefd. Dat blijkt maar uit de combinatie van Billy Beazley. Dit is kracht in optima forma: een 770 pk sterke V8 in een indrukwekkende combinatie voor het vervoeren van vee. De vierassige motorwagen in combinatie met een vijfassige aanhanger oogt erg stoer. Aan alle details zijn gedacht, van het mooie spuitwerk tot de accessoires en de uitrusting voor de chauffeur.

Naast het genot van de V8 heeft Billy namelijk in de cabine de beschikking over twee verwarmbare en geventileerde stoelen, twee koelkasten en een magnetron. Voor het Nieuw-Zeelandse klimaat is de cabine voorzien van extra koeling. De Scania is voorzien van luchtvering rondom en het complete veiligheidspakket. Dit is modern transport in Nieuw Zeeland in één combinatie.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
06-05-2026
BIGtruck Kievit DAF 1 (960 x 720)

Felgroene DAF voor Kievit Transport

Net als de rest van de vloot is de nieuwe DAF XF van Kievit Transport felgroen
Nieuws
06-05-2026
WattEVs-Tesla-Semi-at-the-Port-of-Long-Beach-charging-depot (960 x 534)

WattEV bestelt 370 Tesla Semi’s

De order bij Tesla maakt WattEV het bedrijf met de meeste elektrische vrachtwagens in Amerika
Nieuws
06-05-2026
01-DAF-starts-production-of-XG-Electric-and-XGplus-Electric (960 x 636)

Productie elektrische DAF XG en XG+ gestart

De eerste DAF XG+ Electric is voor Hellmold & Plank uit Duitsland
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.