Witte DAF's voor gouden jubileum

Nieuws
03-05-2017 | Door Iep van der Meer

Gebroeders Van Aarle, groothandel in aardappelen, groente en fruit (AGF), heeft drie DAF CF 400 trekkers ingezet in de vloot van tien voertuigen. Het zijn de eerste DAF's bij dit bedrijf in Schijndel, dat in 2017 het vijftigjarig jubileum viert.

De prijs-kwaliteitsverhouding en het geluidsniveau hebben mede de doorslag gegeven. De DAF’s zijn geleverd door merkdealer Van Hooft in Veghel.

Patrick van de Vorstenbosch is wagenparkbeheerder bij groothandel Gebroeders Van Aarle. “De CF 400 is de enige trekker in deze klasse die ook binnen de piek-geluidsnorm van 72 dB blijft. Belangrijk, want we leveren ook ’s nachts en ’s morgens vroeg. Dan kom je tegenwoordig steeds vaker in gebieden waar je onder de piek-norm moet blijven.”

Bij de groothandel zijn de DAF’s (twee CF 400 FTG, een CF 400 FT) als eerste trucks uitgevoerd in de nieuwe huisstijl. Verder zijn ze voorzien van een Space Cab met skylights, een geautomatiseerde AS-Tronic versnellingsbak, silent-pakket, spoilerset, MX engine brake en een camerasysteem. Per jaar legt elke vrachtauto bij Van Aarle zo’n 135.000 kilometer af.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
15-08-2026
Swijnenburg DAF XF (3)

DAF XF FTG voor Swijnenburg Werkendam

Swijnenburg Transport uit Werkendam staat bekend om zijn dikke DAF trucks en die reputatie wordt wederom bevestigd…
Nieuws
13-08-2026
Einride-and-DAF-partner-to-accelerate-scale-up-of-autonomous-electric-freight-01-1400

DAF in zee met Einride voor autonoom rijden

Einride AB, een Zweeds technologiebedrijf dat zich inzet voor efficiënt autonoom en elektrisch transport gaat…
Nieuws
12-08-2026
Persbericht - Gerdinand van Dieren kiest voor een bijzondere DAF XF 530 FTN 2

Bijzondere DAF XF 530 voor Gerdinand van Dieren

De nieuwe DAF XF 530 FTN 6x2 trekker van Gerdinand van Dieren is een bijzondere. De cabine is namelijk…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.