Derde zege op rij voor Van den Brink

Nieuws
21-04-2017 | Door Tim de Jong

Mammoet Rallysport blijft de dagzeges aan elkaar rijgen. Ook in de vierde etappe van de Morocco Desert Challenge wist Martin van den Brink met zijn team in de Renault rallytruck te winnen. Alleen de eerste etappe won hij niet. ,,We hebben niets te mopperen. Het gaat lekker,’’ aldus Martin van den Brink vanuit het bivak in Merzouga.

In de vierde etappe over 272 kilometer van Oum Jrane naar Merzouga kregen de deelnemers opnieuw een gevarieerd parcours voorgeschoteld. ,,Het was weer een leuke etappe. We hebben goed gereden en goed genavigeerd, maar desondanks maakten we ergens een foutje. Dat heeft een half uurtje gekost. Gelukkig was de voorsprong groot genoeg. Ook de andere teams hebben natuurlijk hun problemen onderweg.’’

De voorsprong van Martin van den Brink, Wouter de Graaff en Daniel Kozlovsky is imposant. Elisabete Jacinto was de eerste die binnen kwam na het team van Mammoet Rallysport. De Portugese zag dat ze op bijna 28 minuten best of the rest was. De Belg Igor Bouwens en Gert Huzink werden derde en vierde op respectievelijk 34.07 en 34.54. ,,Omdat we als eerste moesten starten moesten we ook het spoor maken. Dat kan wel eens nadelig zijn. Maar we hebben niets te klagen. Het gaat uitstekend zo,’’ aldus Martin van den Brink.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
05-06-2026
Renault Trucks MY 2027 (1) (960 x 1200)

Nieuwe Volvo-motor ook naar Renault

De nieuwe 13-liter motor is vanaf volgend jaar ook in Renault vrachtwagens te vinden
Nieuws
01-06-2026
20260527_Gefangenentransporter (960 x 583)

Ook gevangenen gaan elektrisch

In Bremen gaan gevangenen naar de rechtbank en de gevangenis met een elektrische Renault
Nieuws
19-05-2026
p45983 LR (960 x 640)

Nieuwe elektrische 6x2 trekkers van Renault

Als lange 6x2 trekker komt de nieuwe Renault E-Tech T maximaal 660 kilometer ver op één acculading
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.