Nieuws
09-12-2016 | Door Iep van der Meer

Gisteravond viel er een bulktrailer om op de parking van De Lichtmis. De Duitse chauffeur wilde de lading even wat meer achterin de bulk hebben en kipte daarom de bulktank even op.

Wat er precies mis ging blijft onduidelijk maar het hele gevaarte kwam naar beneden en ging naast het chassis liggen. Het trailerchassis werd daarbij in een bijzonder ongezonde wokkel gedraaid en ook de MAN trekker hing er heel vervelend bij.

Deze foto's maakte ik vanmorgen toen ik er langs kwam. Bergingsbedrijf Hooikammer uit Staphorst stond al klaar om het spul weer op de wielen te zetten, maar eerst moest Hovetra de bulk leegzuigen met een vacuüm bulk oplegger. De lading bestond overigens uit koffiebonen, en hoewel De Lichtmis die dagelijks gebruikt was 25 ton wat veel van het goede..

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
06-10-2026
MAN Ortye 2 (960 x 640)

L’Ortye kiest voor MAN Hydrodrive

Dankzij MAN Hydrodrive hebben de nieuwe TGX trekkers van L'Ortye vierwielaandrijving als het nodig is
Nieuws
06-10-2026
MAN Malcolm 1 (960 x 640)

Typisch Britse MAN trekkers voor Malcolm

Malcolm Logistics is een trouwe klant bij MAN, de nieuwe TGX trekkers moesten iets bijzonders worden
Nieuws
14-09-2026
BIGtruck-MAN-IAA-2026-001

MAN krijgt nieuw frontje en extra glas

MAN toont op de IAA zijn vernieuwde cabine voor de TGX en eTGX
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.