Intussen bij Mammoet Rallysport

Nieuws
12-01-2016 | Door Iep van der Meer

Intussen gaat het leven gewoon door bij Mammoet Rallysport. Pascal de Baar moet nu de kooltjes uit het vuur halen terwijl Martin ze er op legt. Nou ja, figuurlijk dan.

Pascal maakte al heel wat mee met zijn truck maar hij zit er nog steeds keurig bij. Met een dertiende plaats in het algemeen klassement is de top tien nog steeds in zicht voor Pascal!

Martin is na de brand die zijn Renault rallytruck volledig verwoestte namelijk vooral bezig met allerlei andere werkzaamheden. Niet meer als kopman van het team, maar juist in dienst van het team. Dat siert de ware sportman. Niet met de staart tussen de benen naar huis bij tegenslag maar gewoon zelf de boodschappen doen voor de barbeque!

In dit filmpje wat vanuit het team zelf komt een aardig inkijkje achter de schermen in het bivak, en wat beelden van de wateroverlast richting Belen.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
05-06-2026
Renault Trucks MY 2027 (1) (960 x 1200)

Nieuwe Volvo-motor ook naar Renault

De nieuwe 13-liter motor is vanaf volgend jaar ook in Renault vrachtwagens te vinden
Nieuws
01-06-2026
20260527_Gefangenentransporter (960 x 583)

Ook gevangenen gaan elektrisch

In Bremen gaan gevangenen naar de rechtbank en de gevangenis met een elektrische Renault
Nieuws
19-05-2026
p45983 LR (960 x 640)

Nieuwe elektrische 6x2 trekkers van Renault

Als lange 6x2 trekker komt de nieuwe Renault E-Tech T maximaal 660 kilometer ver op één acculading
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.