Zware crash voor Martin van den Brink

Nieuws
08-01-2019 | Door Iep van der Meer

De Dakar Rally 2019 duurde voor Martin van den Brink, zijn zoon Mitchel en navigator Wouter de Graaff slechts anderhalve dag. De indrukwekkende Renault Sherpa rallytruck maakte een koprol en is daarbij onherstelbaar beschadigd. De mannen kwamen zelf gelukkig ongedeerd uit het wrak.

Gisteren maakte het team al een slechte eerste dag door met een finish op een 13e plaats. Het zal hem er alles aan gelegen zijn geweest om vandaag wel een top tien klassering binnen te halen maar helaas liep de tweede dag uit op een drama. Volgens het team zijn de mannen veilig en rijden ze nu naar het bivak. 

Het team ligt waarschijnlijk uit de rally nu. De kooikonstructie van de cabine is vervormd aan de foto's te zien en dat betekent einde oefening. Janus van Kasteren moet nu de eer van het Mammoet Rallyteam hoog houden. 

Foto's: Twitter en Facebook.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
03-07-2025
IEP_8511-1400

Nathalie wint Kivits LZV met Mail&Win actie

Nathalie Wichers- Bol is de winnaar van de Mail&Win actie die wij samen met Jorn 'Badraaf' van Hooft en…
Nieuws
03-07-2025
Reining 400e DAF truck (7)-1400

Retro kleuren voor 400e DAF van Reining Transport

Reining Transport uit Hoogezand/Kolham bestaat dit jaar 100 jaar. In die tijd bouwde het bedrijf een…
Nieuws
03-07-2025
Opijnen1 (960 x 640)

Van Opijnen overgenomen door Thomassen

Wederom een flinke overname: Van Opijnen uit Deventer wordt overgenomen door de Thomassen Groep.
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.