Mammoet Rallysport op volle sterkte naar Valkenswaard

Nieuws
03-11-2017 | Door Iep van der Meer

Het team van Mammoet Rallysport komt op volle sterkte naar Valkenswaard met, naast Martin van den Brink de nieuwe rijder van de tweede Renault rallytruck van het team: Janus van Kasteren.

Janus van Kasteren (jr) is tijdens de komende Dakar rally de snelle assistentie rijder van het team. Hiermee heeft Mammoet Rallysport nu een opvolger gevonden voor Pascal de Baar die voortaan voor het Riwald team uitkomt. 

Martin komt zelf aan de start met de spectaculaire CBH 385, in de volksmond bekend als de 'Sherpa.' Wat ons betreft maken we daar een nickname van, want dat is leuker dan zo'n serie letters en cijfers. Martin rijdt met navigator Daniël Kozlovsky en navigator Wouter Rosegaar. De tweede truck van het team, de K520 wordt dus bemand door Janus van Kasteren. Naast hem zitten monteur Richard Mouw en navigator Wouter de Graaff in de cabine. 

Aanstaande zondag kun je de mannen in actie zien in Valkenswaard tijdens de Pré Proloog. Bij de Mammoet - BIGtruck stand kun je langskomen voor een handtekening van Martin of op de foto met één van onze uiterst vriendelijke en razendknappe promotiedames! Tot ziens in Valkenswaard!

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
05-06-2026
Renault Trucks MY 2027 (1) (960 x 1200)

Nieuwe Volvo-motor ook naar Renault

De nieuwe 13-liter motor is vanaf volgend jaar ook in Renault vrachtwagens te vinden
Nieuws
01-06-2026
20260527_Gefangenentransporter (960 x 583)

Ook gevangenen gaan elektrisch

In Bremen gaan gevangenen naar de rechtbank en de gevangenis met een elektrische Renault
Nieuws
19-05-2026
p45983 LR (960 x 640)

Nieuwe elektrische 6x2 trekkers van Renault

Als lange 6x2 trekker komt de nieuwe Renault E-Tech T maximaal 660 kilometer ver op één acculading
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.