Nieuws
06-07-2016 | Door Iep van der Meer

Een dagje dierentuin doe je niet meer in Emmen. Het park heet nu Wildlands en dat is zeg maar 'dierentuin 2.0'. Niet meer aapjes kijken maar een avontuur beleven, dat is de strekking eigenlijk.

Sommigen vinden dat het wat doorgeschoten is en ik geef toe, soms moet je even goed zoeken naar de dieren maar het is fantastisch opgezet. De hele entourage is erg mooi en er is echt heel veel aandacht aan besteed. Check het verhaal met de foto's maar eens in BIGtruck. Sommige foto's lijken in de Sahara of in een Afrikaans dorp gemaakt te zijn maar dit is echt in Emmen! 

Als truckliefhebber kom je er ook aan je trekken want met de MAN trucks met aanhangwagens kan een safari rit gemaakt worden over de savanne. Ook het oude neusje staat in het park, namelijk als verlichtingsdrager. De lichten schijnen als het donker wordt op een schitterende tempel. 

">Voor het hele verhaal klik je hier!

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
15-06-2026
BIGtruck Ages 1 (960 x 540)

Busjes leiden tot aankoop MAN TGX

Met de nieuwe MAN TGX 6x2 vervoert Ages Heftruck Service interne transportmiddelen
Nieuws
01-06-2026
BIGtruck Achteres MAN 1 (960 x 729)

Achteres ziet brood in MAN TGX

Het Overijsselse Daarle is een mooie truck rijker dankzij de MAN van Achteres Transport
Nieuws
12-05-2026
BIGtruck Toll MAN 2 (960 x 720)

Stoere MAN trucks rijden voor het Australische leger

Met een flinke roo-bar zien de MAN trucks van Toll Group er indrukwekkend uit
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.