Nieuws
28-06-2019 | Door Iep van der Meer

Deze twee opvallende Renault Trucks werden niet in Frankrijk maar in Duitsland bedacht. Vooral de gele is een opmerkelijk ding met een audio installatie die zo mogelijk nog harder schreeuwt dan het uiterlijk. De racetruck achtige uitvoering werd bedacht door onze vrienden van MKR Technology uit Tsjechië die ook de trucks van Mammoet Rallysport ontwikkelden en servicen.

De gele trekker is vooral heel luid en volgens de eigenaar heeft deze truck de zwaarste geluidsinstallatie ooit aan boord. Kennelijk is het zo erg dat je gehoorbescherming moet dragen getuige de foto's. Zelf zouden we dan liever het volume wat terugdraaien maar dat is kennelijk niet de bedoeling. Over smaak valt niet te twisten maar onze voorkeur zou dan toch eerder uitgaan naar de race- achtige trekker. Met name de belijning van de zijskirts ziet er bijzonder goed uit door de fraaie wrapping.

Beide Renault Trucks werden op de weg gezet door Dietrich GmbH. De opvallende Renault High-T trucks worden gepresenteerd tijdens de Truck Grand Prix in Duitsland die vam 19 tot en met 21 juli gehouden wordt op de Nürnburgring. 

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
18-03-2026
635_2026_Vosbeek_Reuver-022 (960 x 640)

Liefde voor Renault leeft bij Vosbeek

Net als zijn vader kiest Luuk Vosbeek voor Renault Trucks
Nieuws
25-02-2026
BIGtruck Renault Hagen 3 (960 x 512)

Hagen heeft eerste af-fabriek Renault 10x4 kipper van Nederland

De Renault vijfasser is voorzien van een hefbare, gestuurde achteras en een Kempf-opbouw
Nieuws
02-02-2026
BIGtruck Hugelshofer x RT (960 x 539)

Duizend kilometer per dag met een elektrische Renault

Dankzij een slimme laadstrategie rijden de elektrische Renaults van Hugelshofer Logistik veel verder…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.