Portena Transport in Heerenveen heeft een serie van elf Mercedes-Benz Actros trekkers besteld bij dealer Wensink.
Morgen worden de eerste drie uit deze serie afgeleverd door de Mercedes-Benz bedrijfswagendealer. In de komende weken volgen er steeds twee nieuwe Actrossen die de vloot van Portena verder versterken.
Het gaat om Actros trekkers van het model 1940 met een 'Streamspace' cabine. Deze cabine uitvoering is net wat smaller dan de grootse modellen en deze staat ook wat lager op het chassis. Dat resulteert in een betere instap, maar ook tot een kleine motortunnel.
Opvallend is dat de trucks voorzien zijn van een in kleur gespoten onderzijde van de cabine, inclusief de bumperpartij. Daarmee kan Portena prima voor de dag komen!
Bron en fot's: ">Alex Miedema